LAS ZAKRĘCONY W SŁOIKU

Dobiegł końca konkurs przyrodniczy pn.: „Las zakręcony w słoiku”.
W piątek 26 października br. odbyło się ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród jego laureatom.

Konkurs dedykowany był wszystkim uczniom naszej szkoły, a polegał na wykonaniu kompozycji roślinnej z użyciem dowolnego słoika z nakrętką lub bez z wykorzystaniem darów lasu. Z przyjemnością podziwialiśmy kreatywne pomysły, które zostały przeniesione do słoika przez dzieci. Wszystkie prace były piękne i wykonane z dbałością o każdy szczegół. Komisja konkursowa zmierzyła się z trudnym wyborem najlepszych prac. Po długich naradach zdecydowano o nagrodzeniu dyplomami i drobnymi upominkami wszystkich prac, ponieważ wykonano je na wysokim poziomie i zasługiwały na uznanie. Laureaci I,II i III miejsca otrzymali kratywne zestawy do samodzielnego wykonania oraz dyplomy.

Oto lista naszych laureatów:

I miejsce Maja Konfederak 2a

II miejsce Karolina Zielińska 5a

III miejsce Bartosz Gutowski 4a

Bardzo dziękujemy dzieciom za udział w konkursie. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

MZ, MK